Škola PDF Tisk Email

English Academy je chebská jazyková škola založená v roce 2010, specializující se na kvalitní výuku anglického, německého, francouzského, ruského jazyka a nově také španělského jazyka. Poskytujeme skupinové i individuální kurzy pro veřejnost, firemní jazykové lekce a překladatelskou činnost. Na základě oblíbenosti a úrovně poskytovaných služeb byla naše škola oceněna titulem "Spokojený zákazník KV kraje 2011", stala se vítězem anket "Podnikatel města Chebu 2011" a „Podnikatel okresu Cheb 2013“ pořádaných Okresní hospodářskou komorou a také byla vybrána mezi 10 finalistů krajského kola "GE Money Bank Živnostník roku 2014 KV kraje".

V roce 2014 jsme uspěli s žádostí o pořádání pomaturitních jazykových kurzů a zapsali se tak do seznamu jazykových škol s akreditací MŠMT. V témže roce jsme také navázali partnerství s Evropským centrem jazykových zkoušek, jehož cílem je administrace mezinárodních jazykových zkoušek Cambridge English a Österreichisches Sprachdiplom Deutsch a plně kvalifikovaná a profesionální podpora na cestě k získání celosvětově uznávaných jazykových certifikátů.

Vysoká kvalita a efektivita studia u nás je výsledkem hned několika důležitých faktorů. V první řadě jsou to plně kvalifikovaní a zkušení čeští i zahraniční lektoři, dále pak široká nabídka kurzů rozličných věkových, výkonnostních a cílových skupin, dobré vybavení učeben, uvážený výběr učebnic a ostatních výukových materiálů a také pořádání mimoškolních akcí vedoucích k přirozené integraci cizího jazyka do běžného života.

separator

 

Aktuálně